Rīgas «Dinamo» trešo reizi pēc kārtas piekāpjas pēcspēles metienos un arvien zaudē

Neveiksmju sēriju piektdien pagarināja Rīgas "Dinamo", kas pēcspēles metienos ar 2:3 piekāpās HK "Soči", liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija. Trešo spēli pēc kārtas rīdzinieki zaudēja pēcspēles metienos, turklāt minūti pirms beigu svilpes vēl bija vadībā, bet pie uzvaras komanda nav tikusi pēdējos sešos mačos.

Vārtus mājiniekiem "Arēnā Rīga" guva Kaspars Saulietis, kam tas bija sezonā pirmais precīzais metiens, un Tims Sestito. Pēcspēles metienos precīzs bija tikai Jegors Morozovs, uzvaru nodrošinot HK "Soči".

Saulietis pirmajā trešdaļā atjaunoja neizšķirtu, savukārt Sestito precīzais metiens otrajā trešdaļā nodrošināja minimālu pārsvaru, ko izdevās noturēt līdz pamatlaika pēdējai minūtei.

Viesiem ātri izdevās izvirzīties vadībā - Jegors Morozovs trešajā minūtē ieslidoja zonā un izkārtoja sev metiena iespēju no iemetiena apļa un pārspēja vārtsargu Jakubu Sedlāčeku. Savukārt Saulietis izmantoja viesu kļūdu un, saņēmis no Gunāra Skvorcova ripu vārtu priekšā, atjaunoja neizšķirtu. Abām komandām netrūka iespēju līdz pirmajam pārtraukumam gūt vārtus, kas gan palika neizmantotas.

Ātrā spēlē otrajā periodā pamazām arvien jaušamāk izpaudās rīdzinieku pārākums. Visbeidzot piecas minūtes pirms trešdaļas beigām ilgu uzbrukumu ar precīzu metienu vārtu tuvajā stūrī noslēdza Sestito, iepriecinot kuplā skaitā pulcējušos līdzjutējus. Konstantinam Baruļinam HK "Soči" vārtos netrūka darba arī pēdējā trešdaļā, tomēr viesu vārtsargs spēlēja drošāk nekā iepriekš un visas briesmas novērsa.

Priekšpēdējā minūtē Baruļinu aizstāja sestais laukuma spēlētājs, bet 62 sekundes pirms mača beigām "Dinamo" par skaitliskā sastāva pārkāpumu palika mazākumā, un viesiem pietika ar septiņām sekundēm, lai Mihails Mamkins ar metienu no zilās līnijas panāktu neizšķirtu. "Dinamo" neizdevās kopš 9.oktobra gūt pirmo uzvaru.

Līdz oktobra beigām "Dinamo" atlikušas vēl divas spēles izbraukumā - nākamnedēļ trešdien pret Maskavas "Dinamo" un piektdien pret Maskavas apgabala "Vitjaz". Ar 23 spēlēs nodrošinātiem 14 punktiem un četrām uzvarām Latvijas klubs turnīra tabulā arvien ir pēdējā vietā.

KHL regulārajā čempionātā spēlē astoņu valstu 29 klubi no Krievijas, Latvijas, Baltkrievijas, Horvātijas, Kazahstānas, Ķīnas, Slovākijas un Somijas. Regulārajā čempionātā līdz 18.februārim katrai komandai jāaizvada pa 60 spēlēm. Ar katru pretinieku klubs spēlēs mājās un viesos, kā arī aizvadīs četras papildu cīņas ar divām savas divīzijas komandām. "Dinamo" vairāk spēļu būs ar Helsinku "Jokerit" un Minskas "Dinamo". KHL Gagarina kausa ieguvēji kļūs zināmi ne vēlāk kā 20.aprīlī.