Pārbaudes spēles hokejā arhīvs: Latvija - Japāna 5:4 (+VIDEO)

Pirmo spēli Eiropas Izaicinājuma turnīrā Latvijas izlase ceturtdien Liepājā aizvadīja pret Japānu. Spēles galotnē mājinieki nosargāja uzvaru 5:4.

3:2 Pēc cīņas vārtu priekšā Mārtiņš Cipulis trešo reizi izvirza Latviju

2:2 No vārtu priekšas Seidzi Takahasi vēlreiz pārspēj Edgaru Masaļski

2:1 Edijs Brahmanis rezultatīvs vairākuma izspēlē un atgūst vadību laukuma saimniekiem

1:1 Japāņiem pietika ar skaitītām sekundēm, lai Sjunsuke Sigeno atjaunotu neizšķirtu

1:0 Skaitlisko pārsvaru Latvijai 12.minūtē realizēja Aleksejs Širokovs. Latvijas izlase jau trešo reizi spēlēja vairākumā

Uzbrucējs Edijs Brahmanis nešaubās par Latvijas izlasei veiksmīgu spēles turpinājumu

4:2 Edijs Brahmanis divatā ar Kasparu Daugaviņu 28.minūtē izslido pret vienu aizsargu un pēc saspēles pats gūst vārtus

Kaspars Daugaviņš pēc otrās trešdaļas atzina, ka kļūdu ir daudz, bet kapteinis pauda pārliecību, ka komanda uzvarēs.

Japānas izlase pēdējās trešdaļas vidū ātri iemet divus vārtus un panāk neizšķirtu 4:4.

Rezultāta starpību samazina Takafumi Jamasita

Savukārt Go Tanaka 35 sekundes vēlāk vairākumā rezultātu izlīdzina

Vadību Latvijai ar metienu no uzbrukuma zonas vidus nepilnas divas minūtes pirms trešdaļas beigām atgūst Mārtiņš Karsums