Pārbaudes spēles hokejā arhīvs: Latvija - Baltkrievija 3:4 (+VIDEO)

Latvijas hokeja izlase piektdien Liepājā otrajā spēlē Eiropas Izaicinājuma posmā ar 3:4 piekāpās Baltkrievijai, kas priekšlaicīgi kļuva par turnīra uzvarētāju. Latvija cieta pirmo neveiksmi un vēl spēlēs pret Itāliju.

1:1 Kristians Henkeļs pielabo Ņikitas Ustiņenko tālu metienu un 5.minūtē realizē skaitlisko vairākumu, panākot neizšķirtu

1:0 Latvijas izlasei pietika ar 20 sekundēm, lai Mārtiņš Karsums ar patālu metienu atklātu rezultātu

Vārtsargi: Elvis Merzļikins - Maksims Samaņkovs (Aleksandrs Boroduļa no 34:18)

Latvijas izlases treneris Ēriks Miļuns pret baltkrieviem paredz nopietnu cīņu

1:2 Baltkrievijas hokejistu aktivitāte trešdaļas vidū tiek atalgota ar otrajiem vārtiem. Ripa ceļu atrod vārtos pēc Andreja Fiļičkina metiena no zonas vidus.

Vienīgo vārtu autors Latvijas izlasē Karsums pēc pirmā perioda kritisks par komandas pašatdevi

1:3 Baltkrievi iespiež mājiniekus aizsardzības zonā un Pavels Musijenko ar precīzu metienu tuvajā stūrī palielina viesu pārsvaru

2:3 Pēc uzvarēta iemetiena Georgijs Pujacs ar tālšāvienu no zilās līnijas trāpa zem pārliktņa. Deviņas minūtes pirms pārtraukuma izmantots skaitliskais vairākums

Uzbrucējs Edgars Kulda pēc otrās trešdaļas ir pārliecināts, ka komanda uzvarai atdos visus spēkus

Septiņarpus minūtes pirms trešā perioda beigām baltkrievi rezultatīvi nospēlē skaitliskā vairākumā un Pavels Razvadovskis atjauno divu vārtu pārsvaru

Mārtiņš Karsums ar skaistu plaukstas metienu nepilnu minūti vēlāk gūst Latvijai trešos vārtus. Rezultāta starpība atkal minimāla

Izglābties nepalīdz arī vārtsarga aizstāšana ar laukuma spēlētāju pēdējā minūtē. Par labāko Latvijas izlasē atzīts Mārtiņš Karsums