HK «Rīga» cieš sagrāvi pret Minskas «Junostj» hokejistiem MHL spēlē

Ar smagu zaudējumu četru mājas spēļu sēriju otrdien sāka HK "Rīga", kas Piņķos ar 1:7 kapitulēja Minskas "Junostj" Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Abas komandas trešdien tiksies vēlreiz.

Vienīgos vārtus laukuma saimniekiem jau spēles beigu daļā guva Nikolajs Jeļisejevs, kad Baltkrievijas komanda jau bija panākusi 7:0 pārsvaru.

Viesi līdz pirmās trešdaļas vidum ar nepilnas minūtes intervālu guva divus vārtus, bet otrā perioda 6. minūtē pēc trešo vārtu zaudējuma Nilu Grīnfogelu mājinieku vārtos aizstāja Salvis Balandīns. Taču arī viņš līdz perioda beigām ielaida divus vārtus, un rezultāts kļuva 0:5. Minskas komanda vēl divreiz bija precīza trešajā periodā, nodrošinot ļoti pārliecinošu uzvaru.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" rēķinā ir 29 spēlēs gūti 38 punkti, kas komandu ierindo 9.vietā 10 komandu konkurencē. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas spēcīgākās komandas.