Girgensonam rezultatīva piespēle; «Sabres» sasniedz kluba zaudējumu antirekordu

Zemgus Girgensona rezultatīva piespēle ceturtdien neizmainīja Bufalo "Sabres" likteni Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā komanda viesos ar 2:3 piekāpās Edmontonas "Oilers" un cieta jau 13. neveiksmi pēc kārtas, kas ir kluba neveiksmju sērijas antirekords, liecina rīkotāju informācija.

Girgensons spēlēja 20 minūtes (20:18), divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Pēdējā trešdaļā pēc Girgensona spēka paņēmiena spēli nevarēja turpināt "Oilers" aizsargs Ņikita Ņikitins.

Pēc Girgensona piespēles Rasmuss Ristolainens divas minūtes pirms spēles beigām samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, tomēr turpinājumā Bufalo klubam neizšķirtu neizdevās panākt.

"Sabres" šogad nav guvuši nevienu uzvaru un komanda bez punktiem ir kopš 27.decembra. 21 gadu vecais Girgensons šosezon 49 spēlēs ir guvis 13 vārtus un veicis 10 rezultatīvas piespēles, kļūstot par "Sabres" labāko vārtu guvēju un komandas otro rezultatīvāko spēlētāju.

Bufalo klubs ar 49 spēlēs gūtu 31 punktu arvien ieņem pēdējo -16.- vietu Austrumu konferencē, kā arī ir pēdējā pozīcijā līgas kopvērtējumā 30 komandu konkurencē. Izbraukuma turpinājumā "Sabres" jau piektdien spēlēs Vankūverā pret "Canucks", kura rīcībā nu ir arī no Amerikas hokeja līgas (AHL) izsauktais uzbrucējs Ronalds Ķēniņš.