Girgensona Bufalo «Sabres» izcīna NHL sezonā piekto punktu

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien cieta devīto zaudējumu 11 spēlēs, tomēr cīņā pret Bostonas "Bruins" ar 2:3 mājās piekāpās pagarinājumā, kas laukuma saimniekiem nodrošināja sezonā piekto punktu.

Girgensons spēlēja 17 minūtes (17:18), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -1.

Otrajā trešdaļā "Sabres" divreiz izvirzījās vadībā, taču Breds Marčands piecarpus minūtes pirms pamatlaika beigām panāca Bostonas klubam izlīdzinājumu, kad ripa Jonasa Enrota vārtos nonāca no viņa rokas, bet pagarinājuma otrajā minūtē guva arī uzvaras vārtus.

Jau ierasti "Sabres" hokejisti metienos pa vārtiem bija daudz pieticīgāki nekā pretinieki. Niklass Svedbergs Bostonas kluba vārtos atvairīja 13 no 15 metieniem, bet Enrots "Sabres" vārtos tvēra 34 no 37 metieniem.

Bufalo klubs arvien ir priekšpēdējā -15.- vietā Austrumu konferencē. Nākamo cīņu "Sabres" aizvadīs sestdien Pitsburgā pret "Penguins", bet svētdien mājās jau būs jāspēlē pret Detroitas "Red Wings".