Austrālijas futbolisti finālā pagarinājumā kļūst par Āzijas kausa ieguvējiem

Mājinieki austrālieši sestdien Sidnejā finālā ar 2:1 pagarinājumā pieveica Dienvidkorejas futbolistus un pirmo reizi izcīnīja Āzijas kausu, informēja organizatori.

Uzvaras vārtus pagarinājuma pirmā puslaika pašā izskaņā guva Džeimss Troisi. Savukārt Dienvidkorejas izlase pamatlaika beigās spēja panākt izlīdzinājumu, kad pēc Sona Heunga Mina sitiena rezultāts kļuva neizšķirts 1:1. Vienu vārtu pārsvaru pirmā puslaika beigās austrāliešiem nodrošināja Masimo Luongo.

Pirms četriem gadiem iepriekšējā Āzijas kausa izcīņā Austrālijas izlase finālā piekāpās japāņiem. Āzijas kausa izcīņā Austrālija iesaistījās pirms deviņiem gadiem, kad atteicās no dalības Okeānijas zonā.

Spēlē par 3.vietu Apvienoto Arābu Emirātu izlase piektdien ar 3:2 uzvarēja Irākas futbolistus.