Latvijas juniori netiek līdz augstām vietām Eiropas biatlona čempionātā

Latvijas juniori trešdien Otepē, Igaunijā, nesasniedza augstas vietas Eiropas čempionātā biatlonā individuālajās distancēs un ierindojās tuvāk rezultātu tabulas beigām, liecina rīkotāju informācija.

Četrās šautuvēs piecus mērķus nesašāvušais Andrejs Zikovs 15 kilometru distancē ieguva 54.vietu, Jānis Šņoriņš ar astoņiem soda apļiem bija 56., bet Andris Robalds ar 13 kļūdām šaušanā ierindojās 65.vietā 68 dalībnieku konkurencē. Uzvarēja nekļūdīgi šāvušais francūzis Aristīds Beks, kam Zikovs zaudēja vairāk nekā 12 minūtes.

Juniorēm Nora Viktorija Osīte 12,5 kilometru distancē nesašāva astoņus mērķus un ierindojās 50.vietā, apsteidzot piecas sāncenses. Uzvarētājai viņa zaudēja gandrīz 15 minūtes.

Pieaugušajiem pirmās sacensības būs ceturtdien individuālajā distancē, kad gaidāms arī Andreja Rastorgujeva starts. Pērn Eiropas čempionātā viņš individuālajā distancē uzvarēja, bet sprintā kļuva par bronzas medaļnieku.

Sacensībām, kas ilgs līdz 3.februārim, ir pieteikti 33 valstu sportisti. Nolikums paredz iespēju Eiropas čempionātā startēt sportistiem līdz 26 gadu vecumam, tādēļ dalībnieku sastāvs nav tik spēcīgs kā Pasaules kausa posmos un pasaules čempionātā.