Porziņģis rezultatīvākais ar zemu precizitāti «Knicks» zaudējumā; Bertāns paliek uz soliņa

Kristaps Porziņģis ar 18 punktu guvumu ceturtdien otro spēli pēc kārtas bija rezultatīvākais Ņujorkas “Knicks” sastāvā, tomēr ar zemu precizitāti grozam uzbrukušā latvieša komanda piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, ar 95:110 viesos piekāpjoties Portlendas "Trail Blazers" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionātā, liecina organizatoru informācija. Savukārt Dāvis Bertāns netika laukumā spēlē, kurā viņa Sanantonio "Spurs" ar 97:90 mājās pārspēja Memfisas "Grizzlies".

Porziņģis spēlēja 38 minūtes, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bloķēja trīs metienus, pārtvēra vienu piespēli un veica vienu rezultatīvu piespēli. Liepājnieks visus piecus trīspunktu metienus netrāpīja, bet iemeta astoņus no 16 divpunktniekiem un divus no trim soda metieniem. Porziņģa +/- rādītājs bija komandā sliktākais -21.

"Knicks" nespēlēja Karmelo Entonijs un Deriks Rouzs, kuri laukumā netika attiecīgi ceļgala un potītes savainojuma dēļ. Pēc gūžas savainojuma ņujorkiešiem maču izlaida arī Lenss Tomass, un pirmajā ceturtdaļā 17 no komandas 23 punktiem guva komandas debitanti. Taču "Knicks" caurā aizsardzība pirmajā ceturtdaļā ielaida 37 punktus.

Porziņģis atzina, ka citu komandas līderu nespēlēšana izraisīja pretinieku aktivitāti pret viņu, taču ar savu metienu precizitāti Latvijas basketbolists bija neapmierināts.

"Man tiek pievērsta lielāka uzmanība," Porziņģi citēja "The New York Post". "Viņi [nespēlējušie komandas biedri] piesaistīja lielu uzmanību. Tomēr esmu vīlies. Man bija daudz brīvu pozīciju metieniem."

Uzvarētājiem Damjēns Lilards nodrošināja 30 punktus spēlē, kurā "Trail Blazers" ne brīdi nebija iedzinējos.

Savukārt Sanantonio notikušajā spēlē "Spurs" ar 23 punktiem izcēlās Lamarkuss Oldridžs, bet Memfisas komandai izvairīties no zaudējuma nepalīdzēja Maika Konlija 22 punkti.

Abu NBA latviešu komandas sestdien tiksies Sanantonio.