Ņujorkā atkal skaļi skan Porziņģa vārds; «Knicks» basketbolisti vēlreiz zaudē

Kristaps Porziņģis svētdien izcēlās ar teicamiem statistikas rādītājiem, tomēr viņa pārstāvētā Ņujorkas "Knicks" bez saslimušā komandas līdera Karmelo Entonija ar 111:116 pagarinājumā piekāpās Hjūstonas "Rockets" un cieta ceturto neveiksmi pēc kārtas, liecina rīkotāju informācija. Porziņģis mājiniekiem guva 20 punktu un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas.

Porziņģis bija otrais rezultatīvākais "Knicks" sastāvā, kur ar 31 punktu izcēlās Ārons Aflalo. Savukārt uzvarētājiem 26 punktus guva Džeimss Hārdens. Ņujorkas klubs pēdējās 13 spēlēs pret "Rockets" ir guvis tikai vienu uzvaru.

Spēli pamatsastāvā sākušais Porziņģis laukumā bija 41 minūti (40:42), kas ir viņa NBA karjeras rekords. Porziņģis arī bloķēja divus metienus, pārtvēra vienu bumbu un pieļāva divas kļūdas, kā arī nopelnīja piecas personiskās piezīmes. Porziņģis trāpīja astoņus no 12 divpunktu metieniem un visus četrus soda metienus, bet viņa vienīgais trīspunktnieks bija neprecīzs.

Šosezon aizvadītajās 18 spēlēs Porziņģis astoņās cīņās ir guvis dubultciparus divos statistikas rādītājos jeb "double-double".

Kopš spēlē pirmajiem gūtajiem punktiem "Rockets" vadībā nākamo reizi izvirzījās tikai pagarinājumā, turklāt pēdējā ceturtdaļā viesi likvidēja 14 punktu deficītu. Ņujorkas kluba treneris Dereks Fišers atzina, ka NBA spēles ir garas, un viņa vadītā komanda nelaikā pieļāva vairākas kļūdas un "Knicks" pēdējā ceturtdaļā nespēja apturēt pretiniekus.

Iespēja pārtraukt sezonā garāko zaudējumu sēriju Ņujorkas klubam būs trešdien, uzņemot Filadelfijas "76ers". Ar 18 spēlēs gūtām astoņām uzvarām "Knicks" ieņem 11.vietu Austrumu konferencē.