• Svētdiena, 2017. gada 26. februāris
  • Vārda diena: Mētra, Evelīna, Aurēlija
Rīgā +2°C, D/DR vējš 2.7m/s
Par mums

Lsm.lv ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotais ziņu portāls. To veido abu uzņēmumu darbinieki un tajā atspoguļots abu sabiedrisko raidsabiedrību informatīvi analītiskais saturs, kā arī pašu veidotās publikācijas.

Portāls piedāvā arī viedokļus sadaļā “Ārpus ētera”, kur tiek publicēts uzņēmumu darbinieku vai redakcijas piesaistītu autoru radīts saturs. Ne “Ārpus ētera”, ne arī portāla autoru sociālo mediju profilos nav publicēts organizāciju oficiālais viedoklis.

Ziņu portāla izveidi paredz Ministru kabineta programma sabiedrības saliedēšanas, nacionālās identitātes un valsts valodas pozīcijas nostiprināšanai, kas tapa 2012.gada pavasarī. 

Par lsm.lv pirmo darba darba dienu tiek uzskatīts 2013.gada 3.februāris, kad portāls sāka darboties latviešu valodā. Portāls krieviski Rus.lsm.lv darbību sāka 2013.gada maijā, bet sabiedrisko mediju vienīgais satura kanāls angliski Eng.lsm.lv sācis darbību 2014.gada 1.jūlijā. 

2014.gada martā lsm.lv saņēma Latvijas Žurnālistu asociācijas "Izcilības balvu" par labāko vizualizāciju mediju darbā 2013.gadā. To saņēma lsm.lv autori Markus Kokanens un Teemu Hotti ar savu publikāciju sēriju "Pētījumi komiksos"

Lsm.lv ir arī NEPLP ceļojošās "Celmlauža" balvas ieguvējs 2014.gadā par inovācijām radio un televīzijas darbībā 2013.gadā.