Vieglatlēte Ikauniece izcīna 6.vietu prestižās sacensībās daudzcīņā Austrijā

Latvijas vieglatlēte Laura Ikauniece svētdien finišēja 6. vietā prestižajās daudzcīņas sacensībās Austrijas pilsētā Gecisā, liecina organizatoru informācija. Ikauniece septiņcīņas summā savāca 6186 punktus.

Uzvarēja Kanādas sportiste Brianna Teisena ar 6376 punktiem, otrā palika Nadīne Broersena ar 6345 punktiem, bet trešo vietu ieguva vēl viena Nīderlandes sportiste Dafne Šipersa, kuras rezultāts bija 6287 punkti. Virs Ikaunieces ierindojās arī Tatjana Černova no Krievija ar 6284 punktiem un Jana Maksimava no Baltkrievijas ar 6194 punktiem.

Ikauniece sacensību otrajā dienā tāllēkšanā aizlēca 6,12 metrus, nopelnot 887 punktus, šķēpu aizmeta 50,63 metrus un tika pie 872 punktiem, bet 800 metru distanci noskrēja divās minūtēs un 17,97 sekundēs, nopelnot 851 punktu.

Pirmajā dienā Ikauniece pirmajā disciplīnā - 100 metru barjerskrējienā - uzstādīja jaunu personisko rekordu, finišējot pēc 13,44 sekundēm, par ko nopelnīja 1059 punktus. Augstlēkšanā viņa pārvarēja 1,78 metru augstumu un tika pie 953 punktiem, lodes grūšanā Latvijas sportistes rezultāts bija 11,16 metri un 606 punkti, bet 200 metru distanci viņa veica 24,24 sekundēs, nopelnot 958 punktus.

Gecisā notikušajās sacensībās piedalījās 26 sportistes. Pērn Ikauniece šajās pašās sacensībās ieņēma 11. vietu, taču punktu summā bija lielāka (6282).