Ikauniece labo Latvijas rekordu pieccīņā

Vieglatlēte Laura Ikauniece sestdien Tallinā izcīnīja 3.vietu starptautiskās sacensībās un laboja Latvijas rekordu pieccīņā telpās, liecina rīkotāju informācija. Aigai Grabustei piederējušo rekordu Ikauniece laboja par 33 punktiem, bet savu personisko rekordu - par 150 punktiem.

Ikauniece piecu disciplīnu summā iekrāja 4496 punktus, bet uzvarēja krieviete Aleksandra Butvina ar 4549 punktiem. Polijas pieccīņiece Karolina Timinska bija otrā ar 4530 punktiem

Labāko rezultātu Ikauniece sasniedza 60 metru barjerskrējienā un augstlēkšanā. Barjerskrējienā viņa finišēja pēc 8,43 sekundēm un saņēma 1032 punktus, bet augstlēkšanā nopelnīja 1016 punktus par pievārētiem 1,83 metriem. Līderpozīcijas Ikauniece zaudēja pēc trešās disciplīnas - lodes grūšanas, kur 3.vietu disciplīnā ieņēma ar rezultātu 13,06 metri un 731 punkts.

Savukārt tāllēkšanā Latvijas sportiste dalīja pirmo vietu ar 6,15 metriem un 896 punktiem, kas tobrīd ļāva saglabāt otro vietu kopvērtējumā. Vienu pozīciju zemāk kopvērtējumā Ikauniece pārvietojās pēc 800 metru skrējiena, kur bija ceturtā ar rezultātu divas minūtes un 20,15 sekundes (821 punkts).

Par Latvijas gada vieglatlētu nosauktā sportiste janvārī pastāstīja, ka ziemas sezonai speciāli nekoncentrējas, jo galvenā Ikauniecei būs vasaras sezona, kurā viņa cer labot personiskos rekordus.