Nadals un Šarapova sasniedz Austrālijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

Spānis Rafaels Nadals un Krievijas tenisiste Marija Šarapova ar svētdien gūtajām uzvarām nodrošināja dalību Austrālijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālos, liecina rīkotāju informācija.

Ar otro numuru izliktā Šarapova uzveica sieviešu vienspēļu turnīrā pēdējo palikušo ķīnieti Šuai Penu - 6-3, 6-0 un cīņā par vietu pusfinālā tiksies ar Kanādas tenisisti Eižēniju Bušāru, kura trijos setos ar 6-1, 5-7, 6-2 uzvarēja rumānieti Kamēliju Begu.

Nadals turnīra astoņu spēcīgāko dalībnieku vidū iekļuva ar uzvaru 7-5, 6-1, 6-4 pār Kevinu Andersonu no Dienvidāfrikas. Ar trešo numuru izliktā 14 "Grand Sļam" titulu īpašnieka Nadala nākamais pretinieks būs čehs Tomāšs Berdihs, kura rēķinā bija uzvara 6-2, 7-6 (7-3), 6-2 pār mājinieku Bernardu Tomiču.

Iekļūšanu ceturtdaļfinālā Nadals nosauca par fantastisku rezultātu, ņemot vērā iepriekš piedzīvotās veselības problēmas. Trīs mēnešus plaukstas locītavas traumas un apendicīta operācijas dēļ izlaidušais Nadals arī bija ļoti apmierināts ar savu spēli.

Gada pirmais "Grand Slam" turnīrs Melburnā beigsies 1.februārī.