Marcinkeviča zaudē ITF sērijas turnīra finālā

Latvijas sieviešu tenisa līdere Diāna Marcinkeviča svētdien Beļģijā ar 3-6, 2-6 zaudēja holandietei Arantai Rusai Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) sērijas turnīra finālā, liecina organizatoru informācija.

Sieviešu Tenisa asociācijas (WTA) reitingā Rusa ieņem 290.vietu, bet turnīrā ar ceturto numuru izliktā Marcinkeviča ierindota 246.pozīcijā. Rusa turnīrā Beļģijā bija izlikta ar 6. numuru.

Par iekļūšanu Valonijas atklātā čempionātā finālā Marcinkeviča nopelnīja 35 reitinga punktus un 1666 dolāru no turnīra 25 000 dolāru balvu fonda.

Jau vēstīts, ka Marcinkeviča pusfinālā uzveica turnīra galveno favorīti slovākieti Kristīnu Kučovu, bet iepriekš pārspēja arī Francijas spēlētājas Laetitiju Saracēnu (3-6, 7-5, 6-2) un Konstansu Sibillu (6-2, 6-4), bet ceturtdaļfinālā pret Danielu Sehuelu aizvadīja tikai vienu uzvarētu geimu, kad Čīles tenisiste savainojuma dēļ cīņu neturpināja.

Dubultspēlēs Marcinkeviča pārī ar krievieti Irinu Hromačovu kļuva par turnīra uzvarētājām. ITF sērijas turnīri pēc sacensību balvu fonda un iegūstamajiem reitinga punktiem ir pakāpi zemāki par WTA sērijas sacensībām.