Pēc zaudējuma Karlovivaros HK «Rīga» jaunajā gadā MHL vēl bez uzvarām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 4 mēnešiem.

HK ''Rīga'' ar 2:4 sestdien Čehijas pilsētā Karlovivaros zaudēja vietējai ''Energie'' Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē.

Rīdzinieki pirmajā un otrajā trešdaļā izvirzījās vadībā 1:0 un 2:1 ar Kārļa Ozoliņa un Kirila Galohas gūtajiem vārtiem, taču mājinieki ne tikai atspēlējās, bet pēdēja periodā guva divus bezatbildes vārtus.

HK ''Rīga'' 2015. gada trijās spēlēs vēl nav guvusi uzvaras. Ja Sanktpēterburgas ''Serebrjannije ļvi'', pret ko tika piedzīvoti pirmie divi zaudējumi, Ziemeļrietumu divīzijā ieņem pēdējo vietu, tad ''Energie'' tajā ir otrajā vietā. HK ''Rīga'' ar 53 punktiem 41 spēlē Ziemeļrietumos ir septītā.

Abas komandas sestdien sacentīsies atkārtoti.

MHL spēle:

*Karlovivari ''Energie'' - HK ''Rīga'' 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Vārtus guva: Ondržejs Berāneks, Ludeks Škops, Matejs Zadražils, Tomāšs Garkabuss - Kārlis Ozoliņš, Kirils Galoha

Vārtsargi: Tomāšs Fučiks - Nils Grīnfogels