MHL izbraukuma spēlē HK «Rīga» pagarinājumā uzvar Krievijas U-18 izlasi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 7 mēnešiem.

HK ''Rīga'' svētdien Podoļskā ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja Krievijas U-18 izlasi Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) čempionāta spēlē, liecina organizatoru informācija.

Rīdzinieki pirmie zaudēja vārtus, bet 24.minūtē ieguva vadību 3:1, kad pretinieku vārtsargu bija pārspējuši Frenks Razgals, Artūrs Bušs un Kirils Galoha. Otrajā trešdaļā savus otros vārtus guva Razgals, un trešās sākumā Oļegs Šišļaņņikovs panāca 5:3 viesu labā.

Mājiniekiem izdevās pamatlaikā gūt vēl divus vārtus un rezultātu izlīdzināt. Pēc pagarinājumā spēlētām trim minūtēm un sešām sekundēm uzvaras vārtus guva Kristaps Zīle.

Pēc šīs uzvaras HK ''Rīga'' saglabā piekto vietu MHL Rietumu konferences turnīra tabulā.

MHL spēle: Krievijas U-18 izlase - HK ''Rīga'' 5:6 (1:2, 2:2, 2:1, 0:1)

Vārtus guva: Mihails Meščerjakovs, Ivans Romanovs, Kirils Sļepecs 2, Vasilijs Beļajevs - Frenks Razgals 2, Artūrs Bušs, Kirils Galoha, Oļegs Šišļaņņikovs un Kristaps Zīle.

Vārtsargi: Mihails Berdins - Salvis Balandīns.