Latvijas izlases konkurenti Vācijas hokejisti gūst tikai punktu pret Dāniju

Latvijas hokeja izlases tuvākie konkurenti cīņā par vietu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā vācieši piektdien Ķelnē ar 2:3 pagarinājumā piekāpās Dānijai, tādējādi spēlē tiekot tikai pie viena punkta, taču arvien saglabājot izredzes iekļūt izslēgšanas kārtā, liecina organizatoru informācija.

Vācijas izlase pirmajā trešdaļā ieguva 2:0 pārsvaru, tomēr dāņi vēl līdz perioda beigām panāca izlīdzinājumu. Pamatlaikā rezultāts vairs nemainījās, bet pagarinājuma otrajā minūtē Peters Regins Dānijai guva uzvaras vārtus.

Latvijas valstsvienībai piektā spēle grupā būs sestdien pret ASV izlasi.

Jau vēstīts, ka dienas pirmajā spēlē Ķelnē zviedri ar 8:1 pārspēja Itāliju. Zviedrijas izlase ar 10 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz otro vietu, par punkta tiesu atpaliekot no līderes Krievijas, bet par vienu punktu apsteidzot ASV un Latviju, kas nu ir ceturtā ar trīs punktu pārsvaru pār Vāciju.

Otrā grupā Parīzē čehi ar 5:1 pārspēja slovēņus, kam piecās spēlēs vēl nav izdevies tikt pie uzvaras. Mājinieki francūži pēcspēles metienos ar 4:3 pieveica Baltkrieviju, kas tika pie turnīrā pirmā punkta.

Līdzšinējās spēlēs Latvijas izlases rēķinā ir uzvaras pār Dāniju (3:0), Slovākiju (3:1) un Itāliju (2:1), kā arī zaudējums Zviedrijai (0:2). Latvijas valstsvienība čempionātu turpinās sestdien pret ASV, bet pēdējās divas spēles grupā aizvadīs pret Krieviju (15.maijā) un mājinieci Vāciju (16.maijā). Grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.