Krievijas hokeja izlase pasaules čempionātu turpina ar ceturto uzvaru pēc kārtas

Par vienu no galvenajām pretendentēm uz titulu uzskatītā Krievijas izlase ceturtdien pasaules hokeja čempionātā Ķelnē ar 3:0  pārspēja Dāniju un grupā guva ceturto uzvaru pēc kārtas, liecina organizatoru informācija. Panākums ļāva krieviem grupas līderpozīcijā apsteigt Latviju, kas vēlāk ceturtdien spēlēs pret zviedriem.

Galvenā trenera Oļega Znaroka vadītie Krievijas hokejisti otrajā trešdaļā 70 sekundēs guva trīs vārtus, kas mačā arī bija vienīgie. Krieviem vārtos nepārspēts palika Andrejs Vasiļevskis, atvairot 21 metienu.

Dienas pirmajā mačā otrā grupā, kas spēles aizvada Parīzē, Čehijas izlase vienīgos vārtus guva pagarinājumā un ar 1:0 uzveica Norvēģiju. Nākamajā spēlē Francijas galvaspilsētā mājinieku valstsvienība tiksies ar galvenajiem favorītiem kanādiešiem.

Kanādai ir iespēja pasaules čempionātā 27. reizi izcīnīt zelta medaļas un atkārtot Krievijas rekordu. Krievijas panākumu sērijā iekļauti arī 22 tituli, ko izcīnīja PSRS izlase.

Latvijas izlase grupā sestdien spēlēs pret ASV, bet pēdējās divas spēles grupā aizvadīs pret Krieviju (15.maijā) un mājinieci Vāciju (16.maijā). Grupas četras labākās komandas iekļūs ceturtdaļfinālā.