HK «Rīga» zaudējums līdzsvaro spēku samēru MHL izslēgšanas pārī

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.

HK "Rīga" svētdien Piņķos ar 2:3 zaudēja Austrijas klubam Zalcburgas "Red Bull", kas viesiem ļāva panākt neizšķirtu Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā, liecina organizatoru informācija. Harlamova kausa izcīņas pirmajā kārtā, kur tikšanai tālāk sērijā jāizcīna trīs uzvaras, rezultāts ir 1:1.

Mājinieki jau 4. minūtē izvirzījās vadībā pēc Jāņa Jaka gūtajiem vārtiem, taču "Red Bull" pietika ar nepilnu minūti, lai atjaunotu neizšķirtu. Otrajā trešdaļā Filips Lindners izvirzīja Austrijas komandu vadībā, savukārt pēdējā periodā Lase Valli guva savus otros vārtus spēlē un viesu pārsvars sasniedza 3:1. Edmunds Augstkalns rezultāta starpību vēl samazināja, taču izglābties no zaudējuma mājiniekiem neizdevās.

Jau vēstīts, ka pirmajā sērijas spēlē sestdien HK "Rīga" uzvarēja ar 3:0.

Konferences astotdaļfināla sērija turpināsies ar spēlēm Austrijā trešdien un ceturtdien. HK "Rīga" regulāro sezonu noslēdza 6. vietā MHL Rietumu konferencē, kur 11. pozīcijā ierindojās Zalcburgas "Red Bull".