HK «Rīga» pārliecinoši uzvar Austrijā un izvirzās vadībā sērijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.

HK "Rīga" trešdien izbraukumā Austrijā ar 9:1 pārliecinoši pieveica Zalcburgas "Red Bull" un izvirzījās vadībā Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas mačā, liecina organizatoru informācija. Harlamova kausa izcīņas pirmajā kārtā, kur tikšanai tālāk sērijā jāizcīna trīs uzvaras, rezultāts kļuva 2:1.

Pēc pirmās trešdaļas HK "Rīga" bija vadībā ar 4:0, bet līdz otrā perioda vidum iemeta vēl divus bezatbildes vārtus un praktiski izšķīra spēles iznākumu. Uzvarētājiem pa diviem vārtiem guva Linards Mazurs-Mago, Nikolajs Jeļisejevs un Rūdolfs Maslovskis.

Mazurs-Mago rezultātu atklāja jau pēc vienas nospēlētas minūtes, bet Jeļisejevs sešas minūtes vēlāk viesu pārsvaru jau divkāršoja. Trešdaļas turpinājumā precīzi bija arī Maslovskis un Deivids Sarkanis, savukārt pēc pārtraukuma HK "Rīga" rezultativitātes sēriju turpināja Jeļisejevs un Arturs Kuzmenkovs. Lai gan Jans Pavlu mājiniekiem guva goda vārtus, Maslovskis atjaunoja sešu vārtu starpību. Pēdējā trešdaļā precīzi bija Oskars Batņa un Mazurs-Mago.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Latvijā abas komandas guva pa vienai uzvarai.

Konferences astotdaļfināla sērija Zalcburgā turpināsies ar ceturto spēli ceturtdien. HK "Rīga" regulāro sezonu noslēdza 6. vietā MHL Rietumu konferencē, kur 11. pozīcijā ierindojās Zalcburgas "Red Bull".

MHL izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēle:

Zalcburgas "Red Bull" - HK "Rīga" 1:9 (0:4, 1:3, 0:2)

Vārtus guva: Jans Pavlu - Linards Mazurs-Mago 2, Nikolajs Jeļisejevs 2, Rūdolfs Maslovskis 2, Deivids Sarkanis, Arturs Kuzmenkovs, Oskars Batņa

Vārtsargi: Anti Karjalainens (Aksels Faihters no 12:19) - Rihards Cimermanis