HK «Rīga» izcīna divas uzvaras Sanktpēterburgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" hokejisti pārliecinoši turpināja regulāro sezonu Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) un viesos izcīnīja divas uzvaras pār Sanktpēterburgas "Dinamo", liecina organizatoru informācija. Pirmajā cīņā otrdien uzvara tika gūta pagarinājumā ar 4:3, savukārt otrajā spēlē panākumam trešdien pietika ar pamatlaikā nodrošināto 4:2.

Līdz otrās trešdaļas vidum Edmunds Augstkalns, Artūrs Kuzmenkovs, Edgars Siksnis un Jānis Jaks trešdien nodrošināja Latvijas komandai 4:0 pārsvaru. Lai gan atlikušajā laikā Rihards Cimermanis ielaida divas ripas pēc Aleksandra Djadjuško metieniem, cīņas iznākumu tas vairs neietekmēja.

Pēc pretēja scenārija ritēja pirmā spēle otrdien, kad HK "Rīga" pēc pirmajām divām trešdaļām bija iedzinējos ar 0:3. Tomēr līdz pamatlaika beigām HK "Rīga" rezultātu izlīdzināja, bet nedaudz vairāk kā minūti pirms pagarinājuma beigām Edmunds Augstkalns iemeta uzvaras vārtus. Pamatlaikā viesiem divreiz precīzs bija Siksnis, bet vienreiz vārtos trāpīja Edgars Kurmis.

HK "Rīga" ar 48 spēlēs gūtu 31 uzvaru un 92 punktiem ir 5. vietā Rietumu konferencē. Izslēgšanas spēlēs iekļūs katras divīzijas astoņas no 10 komandām. HK "Rīga" Ziemeļrietumu divīzijā ierindojas 2.vietā un tiesības piedalīties izslēgšanas spēlēs nodrošināja jau iepriekš.