HK «Rīga» iekļūst MHL izslēgšanas turnīra otrajā kārtā (papildināts)

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.

HK "Rīga" svētdien Piņķos ar 5:2 uzvarēja Zalcburgas "Red Bull" Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīra pirmās kārtas izšķirošajā spēlē un iekļuva Rietumu konferences ceturtdaļfinālā. HK "Rīga" nākamie pretinieki būs Maskavas "Krasnaja Armija".

(papildināts ar HK "Rīga" pretiniekiem nākamajā kārtā)
MHL Harlamova kausa izcīņas pirmajā izslēgšanas kārtā cīņā līdz trim uzvarām HK "Rīga" uzvarēja ar 3:2. Sērijas pēdējā spēlē trīs vārtus guva Artūrs Ševčenko.

Sērijas piektajā spēlē trīs vārti tika gūti pirmajā trešdaļā. Rezultātu pēc piecām nospēlētām minūtēm atklāja Ševčenko, bet "Red Bull" ātri panāca izlīdzinājumu, kad precīzs Austrijas komandā bija Fredriks Videns. Taču trīs minūtes pirms pārtraukuma Kirils Galoha atjaunoja mājiniekiem vienu vārtu pārsvaru.

Lai gan cīņas turpinājumā ripu vairāk kontrolēja viesi, panākt izlīdzinājumu Austrijas komandai neizdevās, turklāt nepilnas septiņas minūtes pirms spēles beigām Rūdolfs Maslovskis un Ševčenko 12 sekunžu laikā iemeta divus vārtus un panāca 4:1. Lai gan Leonardo Fīrers vienus vārtus atguva, uzvaru Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda nosargāja, turklāt Ševčenko priekšpēdējā minūtē raidīja ripu tukšos viesu vārtos. Lai gan pretinieki ar mestu nūju ripai liedza nonākt vārtos, precīzais metiens tika ieskaitīts.

Pa vienai uzvarai sērijā abas komandas guva gan pirmajās divās spēlēs Latvijā, gan nākamajās divās cīņās Austrijā. HK "Rīga" sēriju savā laukumā sāka ar uzvaru 3:0, bet turpināja "Inbox.lv" hallē ar zaudējumu 2:3. Savukārt Zalcburgā Latvijas komanda pēc pārliecinošas uzvaras ar 9:1 ceturtajā spēlē zaudēja 0:1.

Konferences ceturtdaļfinālā pirmās divas spēles HK "Rīga" aizvadīs viesos 13. un 14.martā. Piņķos komandas tiksies 17.martā, kur nepieciešamības gadījumā dienu vēlāk notiks ceturtā spēle. Ja uzvarētāja noteikšanai sērijā līdz trim uzvarām vajadzēs piekto spēli, tā risināsies Maskavā 21.martā.

Regulārajā čempionātā "Krasnaja Armija" ieņēma 3.vietu Rietumu konferencē, kur sestajā pozīcijā ierindojās HK "Rīga".

MHL izslēgšanas turnīra pirmās kārtas spēle:

*HK "Rīga" - Zalcburgas "Red Bull" 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)

Vārtus guva: Artūrs Ševčenko 3, Kirils Galoha, Rūdolfs Maslovskis - Fredriks Videns, Leonardo Fīrers

Vārtsargi: Rihards Cimermanis - Anti Karjalainens