HK «Rīga» hokejisti uzvar priekšpēdējā spēlē MHL regulārajā sezonā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 2 mēnešiem.

Vietu izslēgšanas turnīrā jau nodrošinājušais HK "Rīga" pirmdien Piemaskavā ar 4:3 uzvarēja Balašihas HK MVD priekšpēdējā regulārās sezonas spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina Latvijas komandas informācija.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Linards Mazurs-Mago, bet pa reizei precīzi bija Rūdolfs Maslovskis un Nikolajs Jeļisejevs.

Rezultātu pirmajā trešdaļā gan atklāja laukuma saimnieki, taču Mazurs-Mago līdz pārtraukumam panāca izlīdzinājumu. Maslovskis un Mazurs-Mago otrajā periodā panāca rīdziniekiem 3:1 pārsvaru, ko pēdējās trešdaļas sākumā palielināja Jeļisejevs. Egila Mitēna sargātajos vārtos turpinājumā ielidoja vēl divas ripas, taču vienu vārtu pārsvaru viesi nosargāja.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 55 spēlēs gūtiem 80 punktiem pakāpās uz 4.vietu. Izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas piedalīsies astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām.

Komandu pārus izslēgšanas turnīrā noteiks pēc ieņemtās vietas konferencē. Izslēgšanas turnīra pirmā kārta Rietumu konferencē sāksies svētdien, 1.martā, un uzvarētājus sērijā noteiks līdz vienas komandas trim uzvarām. Izslēgšanas turnīrā pirmā kārta būs konferenču astotdaļfināli.

HK "Rīga" regulāro sezonu noslēgs trešdien ar izbraukuma spēli Krievijā pret "Berkuti Kubaņi".