HK «Rīga» hokejisti nenotur trīs vārtu pārsvaru un zaudē Sanktpēterburgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 7 mēnešiem.

HK ''Rīga'' sestdien Sanktpēterburgā ar 4:5 pēcspēles metienos zaudēja vietējam ''Dinamo'' Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Otrajā trešdaļā HK "Rīga" ieguva trīs vārtu pārsvaru, ko noturēt nespēja.

Rīgas "Dinamo" jauniešu komandā divus vārtus guva Frenks Razgals, kā arī precīzi bija Aleksandrs Visockis un Oļegs Šišļaņņikovs.

Visus vārtus HK "Rīga" guva otrajā trešdaļā, nedaudz vairāk kā 11 minūšu intervālā no 0:1 pārvēršot rezultātu 4:1 pārsvarā. Tomēr laukuma saimnieki līdz pārtraukumam rezultāta starpību par vieniem vārtiem samazināja, bet trešajā periodā panāca izlīdzinājumu.

Pēcspēles metienos HK "Rīga" trīs metienu sērijā palika tukšā, turpretim Leonīda Tambijeva trenētajiem laukuma saimniekiem pietika ar Artjoma Ņečajeva trāpījumu, lai nodrošinātu uzvaru.

HK ''Rīga'' deviņās spēlēs ir 13 punkti, četras uzvaras un pieci zaudējumi.

Abu komandu pirmajā spēlē piektdien Sanktpēterburgas komanda bija pārāka ar 3:1.