HK «Rīga» hokejisti ar uzvaru sāk MHL sezonā pirmo izbraukumu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 8 mēnešiem.

HK "Rīga" svētdien Piemaskavā ar 4:2 uzvarēja vietējo Balašihas MVD sezonā pirmajā izbraukuma spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Izbraukuma turpinājumā rīdziniekiem līdz 7.oktobrim jāaizvada vēl sešas spēles.

Uzvarētājiem vārtus guva Uvis Balinskis, Artūrs Bušs, Kirils Galoha un Vlads Vulkanovs.

Balinskis 5.minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un atklāja rezultātu, bet pēdējā minūtē pirms pārtraukuma Bušs no tuvas distances viesu pārsvaru divkāršoja. Savukārt HK MVD pa vieniem vārtiem iemeta otrās trešdaļas sākumā un beigās, atjaunojot neizšķirtu.

Tomēr Galoha pēdējās trešdaļas 5. minūtē trāpīja vārtu tuvajā stūrī un vēlreiz izvirzīja HK "Rīga" vadībā, bet Vulkanovs perioda vidū veiksmīgi tika pie ripas pretinieku vārtu priekšā un panāca 4:2.

Sezonā pirmās četras spēles HK "Rīga" aizvadīja mājās, kur Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda guva divas uzvaras un vēl vienu punktu nopelnīja par zaudējumu pēcspēles metienos. Nākamā spēle rīdziniekiem būs otrdien Piemaskavā pret "Russkije Vitjazi".