HK «Rīga» ar uzvaru sāk MHL izslēgšanas turnīru

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 2 mēnešiem.

HK "Rīga" sestdien Piņķos ar 3:0 uzvarēja Austrijas klubu Zalcburgas "Red Bull" pirmās kārtas pirmajā spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas turnīrā, liecina organizatoru informācija. Lai cīņā par Harlamova kausu iekļūtu nākamajā kārtā, sērijā jāgūst trīs uzvaras.

Vadībā laukuma saimniekus otrajā trešdaļā izvirzīja skaitlisko vairākumu realizējušais Rinalds Rosinskis, bet mājinieku pārsvaru pārliecinošāku vērsa Oskara Batņas un Deivida Sarkaņa līdz pēdējā perioda vidum gūtie divi vārti. HK "Rīga" vārtus neskartus nosargāja Rihards Cimermanis.

Otrā spēle konferences astotdaļfināla mačā paredzēta svētdien Piņķos, bet sērijas turpinājums Austrijā būs trešdien. HK "Rīga" regulāro sezonu noslēdza 6. vietā MHL Rietumu konferencē, kur 11. pozīcijā ierindojās Zalcburgas "Red Bull".