Hokejista Bļugera pārstāvētā Vegasas «Golden Knights» iekļūst NHL Rietumu konferences finālā

Latviešu hokeja uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vegasas "Golden Knights" svētdien izbraukumā ar 5:2 pārspēja Edmontonas "Oilers", sasniedzot Stenlija kausa izcīņas Rietumu konferences finālu, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Sērijā līdz četrām uzvarām "Golden Knights" bija pārāki ar 4-2.

Teodors Bļugers par savu dalību Stenlija kausa izcīņā
00:00 / 00:34
Lejuplādēt

Bļugers spēlēja nomināli ceturtajā virknējumā, kopumā uz ledus esot 11 minūtes (10:57). Latvietis veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 17% iemetienu. Spēli viņš noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Par mača varoni kļuva "Golden Knights" uzbrucējs Džonatans Maršeso, kurš otrajā periodā guva trīs vārtus.

Visas spēles garumā Vegasas komanda izpildīja vien 22 metienus, kamēr mājinieki pa "Golden Knights" vārtiem raidīja 41 ripu.

Rietumu konferences finālā Bļugera vienība spēkosies ar Dalasas "Stars" un Sietlas "Kraken" pāra uzvarētāju, kurš tiks noskaidrots septītajā spēlē.

Jau zināms, ka Austrumu konferences finālā spēkosies Floridas "Panthers" un Karolīnas "Hurricanes".

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā "Golden Knights" sērijā ar 4-1 pārspēja Vinipegas "Jets". Regulāro sezonu Vegasas vienība noslēdza Rietumu konferences pirmajā vietā.

Bļugers ir vienīgais latvietis, kura pārstāvētā komanda šosezon sasniegusi NHL izslēgšanas spēļu turnīru.