Bļugera pārstāvētā «Canucks» pagarinājumā revanšējas «Kings» hokejistiem NHL spēlē

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras "Canucks" otrdien pagarinājumā ar 2:1 viesos pārspēja Losandželosas "Kings", Nacionālajā hokeja līgā (NHL) revanšējoties par zaudējumu abu komandu iepriekšējā spēlē pagājušajā nedēļā.

Bļugers spēlēja 15 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un veica divus spēka paņēmienus, kā arī uzvarēja trijos no sešiem iemetieniem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

"Canucks" pirmajā trešdaļā nonāca zaudētājos pēc Trevora Mūra gūtajiem vārtiem, savukārt otrajā periodā Eliass Petersons panāca izlīdzinājumu, bet pagarinājuma otrajā minūtē Džeitī Millers iemeta uzvaras vārtus.

Losandželosas "Kings" - Vankūveras "Canucks" spēles epizodes

Vankūveras komanda ar 64 spēlēs iekrātiem 87 punktiem ir līdere Rietumu konferencē, un nākamo spēli aizvadīs ceturtdien izbraukumā pret Vegasas "Golden Knights".

Kolumbusas "Blue Jackets" bez Latvijas vārtsarga Elvja Merzļikina pieteikumā otrdien izbraukumā ar 3:5 piekāpās Pitsburgas "Penguins". "Blue Jackets" vārtos stājās no fārmkluba izsauktais Džets Grīvs, bet Merzļikins dziedē nelielu savainojumu.