Šveices futbolists Džerdans Šakiri sestdien Sentetjēnā apliecināja teicamas kustību koordinācijas prasmes un 82.minūtē akrobātiskā kritienā pār sevi raidīja bumbu poļu vārtos, panākot Eiropas čempionāta astotdaļfinālā neizšķirtu 1:1. Mača uzvarētājs kļūs zināms pagarinājumā vai pēcspēles sitienos.

Šakiri kritienā pār sevi izdevās spēcīgs un ļoti precīzs sitiens ar kreiso kāju, raidot bumbu pašā apakšējā vārtu stūrī, un Polijas vārtsargs Lukašs Fabianskis līdz bumbai neaizsniedzās.

Polijas izlasi pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Jakubs Blaščikovskis.

Šveices un Polijas dueļa uzvarētāji ceturtdaļfinālā tiksies ar Horvātijas un Portugāles dueļa uzvarētājiem.

*Raidīšanas tiesību ierobežojumu dēļ video redzami Latvijas teritorijā.