Ogres stadionā aizvadīta Rīgas čempionāta vieglatlētikā pirmā diena

Ventspils šķēpi

Latvija futbola virslīga. FK "Spartaks Jūrmala" - "Valmiera Glass ViA"

Tiešo konkurentu cīņā FK «Spartaks» otrajā puslaikā pieveic «Valmiera Glass/ViA»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 11 mēnešiem.

Latvijas futbola virslīgas vienība Jūrmalas "Spartaks" piektdien viesos ar 2:1 pārspēja „Valmiera Glass/ViA”, liecina organizatoru informācija. Vēlāk piektdien FK „Metta” ar 2:1 pieveica FK „Jelgava”.

Uzvarētājiem vārtus guva francūzis Gabriels Šarpentjē un Vitālijs Rečickis.

Mājinieku labā vienīgo bumbu vārtos no 11 metru atzīmes raidīja brazīlietis Leonardo Silva Lelis.

Pirmajā puslaikā abu komandu cīņa noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Savukārt otrā puslaika ievadā rezultātu atklāja Šarpentjē. Vien piecas minūtes vēlāk ar 11 metru soda sitienu vārtus guva brazīlietis, panākot līdzsvaru uz tablo. Taču vēl pēc piecām minūtēm Rečickis atgrieza pārvaru jūrmalniekiem.

Panākums ļāva FK „Spartaks” pacelties uz virslīgas trešo vietu, apsteidzot tieši „Valmiera Glass/ViA”. Komanda 14 mačos iekrājusi 22 punktus, savukārt Valmieras vienībai ir tikai par punktu mazāk.

Līderos pašlaik atrodas RFS, kuru kontā ir 28 punkti.