RFS futbolisti ar uzvaru pār FK «Jelgava» pietuvojas līderiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 10 mēnešiem.

RFS sestdien Rīgā ar 2:0 pārspēja FK "Jelgava" futbolistus un turnīra tabulā pietuvojās virslīgas līderiem "Riga" FC, liecina rīkotāju informācija.

Vitālijs Jagodinskis 37.minūtē pēc tiešā brīvsitiena izvirzīja RFS vadībā, bet otrajā puslaikā Darko Lemajičs 82.minūtē soda laukumā precīzi sita ar galvu un laukuma saimnieku pārsvaru dubultoja.

Vēl vienā sestdien aizvadītā spēlē FK "Ventspils" futbolisti savā laukumā ar 2:1 uzvarēja FK "Metta". Abus vārtus mājiniekiem guva Daniils Ulimbaševs, kurš uzvaru nodrošināja jau mača kompensācijas laikā.

Ulimbaševs 22.minūtē izvirzīja laukuma saimniekus vadībā, savukārt FK "Metta" izlīdzinājumu panāca 70.minūtē, kad pretuzbrukumā rezultatīvs bija Kgotso Masangane. Laukuma saimnieku centieni gūt uzvaras vārtus vainagojās ar Ulimbaševa rezultatīvu sitienu no vārtu priekšas kompensācijas laika otrajā minūtē.

Pirmo vietu turnīra tabulā ar 38 punktiem saglabāja "Riga" FC, kas ceturtdien nospēlēja neizšķirti ar "Valmiera Glass.ViA". Līderiem ar 34 punktiem seko RFS, bet trešo pozīciju ar 30 punktiem ieņem Jūrmalas "Spartaks".

Virslīgā startē deviņas komandas, kas līdz 9. novembrim izspēlēs četrus apļus.