"Valmiera Glass" ViA - BFC "Daugavpils". Spēles momenti. 2.puslaiks
FK "Liepāja" - "Spartaks"

"Valmiera Glass" ViA - BFC "Daugavpils"

Leģionārs no Brazīlijas palīdz «Valmiera Glass/ViA» izcīnīt neizšķirtu. Spilgtākās epizodes

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 10 mēnešiem.

Gruzijas speciālista Tamaza Pertijas trenētā "Valmiera Glass/ViA" sestdien Latvijas virslīgas spēlē nospēlēja neizšķirti 1:1 ar "BFC Daugavpils" vienību.

Jau spēles desmitajā minūtē viesi izvirzījās vadībā, kad Kaspars Kokins no tuvas distances guva vārtus daugavpiliešu labā.

Daugavpils komanda atklāj rezultātu

Pirmajā puslaikā daugavpilieši turpināja būt aktīvi, bet arī valmierieši darīja visu, lai spēles rezultātu izlīdzinātu, tomēr tas neizdevās, un pārtraukumā mājinieki devās kā iedzinēji.

Pirmā puslaika spilgtākās epizodes

Pēdējā laikā valmierieši ir zaudējuši nozīmīgus aizsardzības spēlētājus, taču, kā norāda Valmieras kluba viceprezidents Uldis Pūcītis, tas neesot saistīts ar finansiālām problēmām. Proti, “Valmiera Glass/ViA” ir mazbudžeta klubs, kas liedzis slēgt pilnvērtīgus profesionāļu līgumus uz visu sezonu, un to izmantojušas citas komandas, kas spēlētājiem piesolījušas labākus nosacījumus.

Intervija ar Uldi Pūcīti

Pūcītis atklāja, ka šobrīd tiek risināts jautājums par sastāva pastiprināšanu, taču pagaidām uzvārdus nosaukt nevēlējās, bet pauda, ka komanda aizvadīs visu sezonu un centīsies noturēties esošajā līmenī, nezaudējot cerības tikt nākamsezon Eirokausos. Lai gan par to, kā norādījis Pūcītis, sezonas vidū vēl ir pāragri runāt.

Otrā puslaika sākumā valmieriešiem bija jāizpilda brīvsitiens, ko lieliski realizēja brazīliešu centra aizsargs Leonardo Silva Lelis, gūstot šajā sezonā "Valmiera Glass/ViA" labā jau trešos vārtus. Taču šajā spēlē, pateicoties Leo, atjaunojās spēles intriga.

Leo Lelis atjauno spēles intrigu

Pēc rezultāta izlīdzināšanas valmierieši turpināja skaistu spēli, aizvien vairāk uzbrūkot pretiniekiem un uzturot augstu spēles tempu, kas lāgā nepatika latgaliešiem. Un tomēr šajā spēlē nācās samierināties ar neizšķirtu.

Otrā puslaika spilgtākās epizodes

Valmieriešu komandas kapteinis Mārcis Ērglis pēc spēles atzina, ka vēlme uzvarēt ir bijusi, taču šoreiz veiksmes pietrūcis. Šajā spēlē debitēji trīs jaunie Nigērijas spēlētāji. Kā atzina kapteinis, viņiem nav bijis vēl viegli adaptēties.

Intervija ar Mārci Ērgli

Vēlāk vakarā FK "Ventspils" viesos ar 2:1 uzvarēja FK "Jelgava". Vārtus uzvarētājiem guva Romāns Mickevičs un Daniils Ulimbaševs, savukārt zaudētājiem vienīgo vārtu autors bija Jaels Eisdens.

Tikmēr "Riga FC" sagrāva pastarīti FK "Metta" ar 4:0. Vārtus guva Romans Debelko, Felipe Bezerra Brisola un Deniss Rakels, bet bumbu pats savos vārtos raidīja Bensons Fazili.

Šobrīd “Riga FC” ar 37 punktiem ir līgas līdere, kam ar 31 punktu seko RFS, bet Jūrmalas “Spartaks” ar 29 punktiem noslēdz trijnieku. Tūlīt aiz labākajiem ar 25 punktiem ir   “Valmiera Glass/ViA”, tai 24 punktiem seko FK “Ventspils”, bet sešinieku noslēdz FK “Liepāja ar 23 punktiem. Ar 21 punktu septīto pozīciju notur “BFC Daugavpils”, 19 punktus un priekšpēdējo vietu tabulā saglabā FK “Jelgava”, bet “Metta” paliek virslīgas pastarīša lomā ar 17 punktiem.