Krollis gūst divus vārtus «Valmiera» FC uzvarā, komanda pietuvojas čempionu titulam

Latvijas virslīgas līderi "Valmiera" FC sestdien mājās ar 2:1 uzveica FK "Auda" futbolistus, uzlabojot izredzes cīņā par čempionu titulu, liecina rīkotāju informācija. Abus vārtus uzvarētājiem guva Raimonds Krollis.

Vadībā "Audu" izvirzīja Georgi Ninčevs ar 11.minūtē realizētu 11 metru soda sitienu, bet neizšķirtu septiņas minūtes vēlāk atjaunoja Krollis. Viņa rēķinā bija arī uzvaras vārti no 11 metru atzīmes 51.minūtē.

Dienas otrajā spēlē FK "Liepāja" savā laukumā ar 5:1 pārspēja FK "Metta" futbolistus. Divus vārtus liepājniekiem guva Nemanja Belakovičs.

Tabulas galvgalī "Valmiera" FC ierindojas ar 32 spēlēs gūtiem 77 punktiem. Tuvākie sekotāji "Riga" FC ar vienu spēli rezervē ir iekrājuši 69 punktus, savukārt RFS noslēdz trijnieku ar 67 punktiem.

Virslīgā piedalās 10 komandas, kas līdz 13. novembrim izspēlē četrus apļus.