Kamerūnā izmeklēs izlases iespējamu iesaistīšanos derību krāpšanā Pasaules kausa izcīņā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 10 mēnešiem.

Pēc Kamerūnas izstāšanās Pasaules kausa izcīņā šīs Āfrikas valsts futbola federācija pirmdien pauda apņemšanos izmeklēt valstsvienības iespējamu iesaistīšanos derību krāpšanā finālturnīra spēlē. Aizdomīga ir spēle, kurā Kamerūna ar 0:4 zaudēja horvātiem.

Izmeklēšanu veiks Kamerūnas Futbola federācijas Ētikas komisija, kas izvērtēs vai patiesībai atbilst Vācijas medijos publicētā informācija par Singapūras krāpnieka ietekmi 18. jūnijā Manausā notikušajā spēlē. Vācijas mediji vēstīja, ka krāpnieks precīzi noteica rezultāta attīstības gaitu, kā arī Kamerūnas futbolista noraidījumu pirmajā puslaikā.

Spēlē pret Horvātiju pirmajā puslaikā Aleksu Songu noraidīja par pārkāpumu pret Mario Mandžukiču. Kamerūnieši Brazīlijā zaudēja visās trijās spēlēs un mājup pēc grupas turnīra devās tikai ar vieniem gūtiem vārtiem.

Kamerūnas Futbola federācijā uzsvēra, ka izmeklēšanu veiks pēc savas iniciatīvas, jo nav saņēmusi nekādas norādes no Starptautiskās futbola federāciju asociācijas (FIFA). Kamerūnas Futbola federācija solīja izmeklēšanu veikt maksimāli īsā laikā.