FK «Ventspils» ar uzvaru pār FK «Jelgava» kļūst par futbola virslīgas līderiem

FK "Ventspils" futbolisti piektdien mājās ar 1:0 uzvarēja FK "Jelgava" vienību un virslīgas tabulā pakāpās uz augstāko pozīciju, tiesa, sāncenši ir aizvadījuši mazāk spēļu, liecina rīkotāju informācija.

Uzvaras vārtus laukuma saimniekiem guva Ģirts Karlsons 30.minūtē, ar galvu pēc centrējuma pielabojot bumbas lidojumu.

Jelgavas komanda aktīvāk uzbruka otrā puslaika sākumā, tomēr laukuma saimnieku aizsardzība visus centienus noslāpēja un ventspilnieki pretuzbrukumos bija tuvāk otro vārtu guvumam. Asākas situācijas pie vārtiem vēl spēja izveidot abas komandas, taču rezultāts vairs nemainījās.

FK "Ventspils" rēķinā ir piecās spēlēs iekrāti 11 punkti un divu punktu pārsvars pār tuvākajiem konkurentiem Jūrmalas "Spartaku". Vēl par diviem punktiem mazāk ir pašreizējiem čempioniem FK "Liepāja", kas ieņem 3.vietu.

Piektās kārtas spēles turpināsies sestdien, kad BFC "Daugavpils" uzņems "Riga" FC futbolistus, bet "Metta/LU" būs mājinieki pret Jūrmalas "Spartaku". Kārtas noslēgumā RFS svētdien Rīgā mērosies spēkiem ar FK "Liepāja". Virslīgā šosezon startē astoņas komandas, kas līdz novembra vidum aizvadīs četru apļu turnīru.