Mančestras «City» sagrauj «Bayern», Milānas «Inter» pieveic «Benfica» Čempionu līgas ceturtdaļfinālos

UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlēs otrdien Mančestras "City" ar 3:0 sagrāva titulēto Vācijas klubu Minhenes "Bayern", tikmēr Milānas "Inter" neatstāja cerības Portugāles flagmanim Lisabonas "Benfica", uzvarot ar 2:0, liecina organizatoru informācija.

Grandu cīņā starp Mančestras "City" un "Bayern" ar vārtu guvumu izcēlās Rodri, bet Bernandu Silvam un astotdaļfināla varonim, piecu vārtu autoram Erlingam Hālandam spēlē pret "RB Leipzig" 1 + 1.

Tikmēr mačā starp Milānas "Inter" un "Benfica" vārtu guvums Nikola Barella, bet Romelu Lukaku realizēja soda sitienu.

Atbildes spēles notiks 18. un 19. aprīlī. Bet jau trešdien ceturtdaļfinālos spēkosies grandi Madrides "Real" pret "Chelsea", kā arī "AC Milan" un "Napoli".