Latvijas florbolistes pasaules čempionātā otrajā mačā zaudē Norvēģijai

Latvijas sieviešu florbola izlase svētdien Singapūrā pasaules čempionāta otrajā spēlē ar rezultātu 3:4 zaudēja Norvēģijai.

Latvijas florbolistes meistarsacīkstes sākušas ar diviem zaudējumiem divās spēlēs un jau tagad zināms, ka A apakšgrupā ieņems pēdējo, ceturto vietu, jo Somija ar rezultātu 9:5 pārspēja Šveici.

Spēles trešajā minūtē norvēģietes vadībā izvirzīja Sofija Kristiansena, bet turpmāko 11 minūšu laikā Simona Grāpēna guva divus vārtus un priekšā bija jau latvietes. Otrās trešdaļas pirmajās sešās minūtēs pretinieču rindās izcēlās Kīne Hedlunda-Ēriksena un Emma Fagerhūe, bet norvēģietes vadībā bija vien nepilnas divas minūtes, jo pēc Grāpēnas piespēles 3:3 panāca Jūlija Rozīte.

Nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām Līne Terjesene raidīja ceturto bumbiņu latviešu vārtos.

Latvijas izlases rindās par labāko spēlētāju tika atzīta Grāpēna.

Sestdien Latvijas florbolistes sāka turnīru ar sagrāvi pret Somiju (1:14), kamēr norvēģietes ar 2:8 zaudēja Šveicei.

Pirmdien latvietes noslēdzošajā A apakšgrupas spēlē plkst.14 tiksies ar Šveici.

Somija ir pasaules vicečempione, Šveice iepriekšējā finālturnīrā izcīnīja bronzas godalgas, bet Norvēģija bija septītā. Latvijas florbolistes iepriekšējo pasaules čempionātu noslēdza devītajā pozīcijā.

B grupā spēkus mēro Zviedrija, Čehija, Polija un Slovākija, C grupā ielozēta Vācija, Singapūra, Austrālija un Francija, bet D grupā tiekas Dānija, Igaunija un Japāna.

Astoņas spēcīgākas pasaules ranga komandas veido A un B apakšgrupas, bet pārējās - C un D apakšgrupas. Apakšgrupā komandas spēlē katra ar katru. A un B grupu pirmo divu vietu īpašnieces uzreiz iekļūst ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās pozīcijas īpašniecēm būs jātiekas ar otrā ešelona grupu divām spēcīgākajām izlasēm.

Pasaules čempionāta finālturnīrs no 2. līdz 10. decembrim notiek Singapūrā.