Svarcēlājs Plēsnieks pasaules čempionātā izcīna 9. vietu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 8 mēnešiem.

Taizemes pilsētā Pataujā notiekošajā pasaules čempionātā svarcelšanā Latvijas svarcēlājs Artūrs Plēsnieks, startējot svara kategorijā līdz 109 kilogramiem, izcīnīja 9. vietu, liecina organizatoru informācija.

Raušanā Artūrs Plēsnieks pacēla 173 kilogramus, taču nespēja pievarēt 178 un 180 kilogramu stieni. Līdz ar to tikai 15. rezultāts un visai pieticīgs pašam sportistam.

Grūšanā veicās daudz labāk. Sākumā viņš pacēla 215 kilogramus, pēc tam tika galā ar 221 kilogramu stieni, bet 226 kilogrami bija nepieveicami. Summā 394 kilogrami un devītā vieta.

Par uzvarētāju kļuva Armēnijas sportists Simons Martirosjans, summā paceļot 429 kilogramus.

Jau ziņots, ka Rebeka Koha svara kategorijā līdz 59 kilogramiem izcīnīja 8. vietu, bet Ritvars Suharevs un Vadims Koževņikovs savās svara kategorijās palika 12. vietā.