Latvijas florbolistes cieš sagrāvi arī pret Čehiju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 5 mēnešiem.

Latvijas sieviešu florbola izlase pirmdien Brno ar 1:12 cieta sakāvi pret mājiniecēm čehietēm un pasaules čempionāta grupu kārtu pabeidza ar trim smagiem zaudējumiem, liecina organizatoru informācija. Nākamajā spēlē Latvijas izlasei tomēr vēl būs iespēja nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Četru komandu konkurencē B grupā Latvijas florbolistes palika pēdējās, bet cīņā par vietu ceturtdaļfinālā otrdien Brno spēlēs pret Slovākiju, kas uzvarēja visās trijās spēlēs potenciāli vājākā C grupā.

Cīņā pret čehietēm Latvijas izlase jau pirmajā trešdaļā ielaida septiņus bezatbildes vārtus. Vienīgo reizi Čehijas vārtos bumbiņa nonāca pašu mājinieču spēkiem otrās trešdaļas beigās, kas ļāva Latvijas florbolistēm rezultāta starpību samazināt līdz 1:9.

Pirmajās divās spēlēs Latvijas valstsvienība zaudēja Šveicei (1:6) un Norvēģijai (0:7). Tādējādi trijās spēlēs Latvijas rēķinā ir tikai divi vārti.

No divām spēcīgākajām A un B grupām pa divām komandām spēlēs ceturtdaļfinālā, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas pārspēlēs tiksies ar C un D grupu spēcīgākajām vienībām, lai noskaidrotu pārējās ceturtdaļfinālistes. Ceturtdaļfināli un turpmākās izslēgšanas turnīra spēles notiks Ostravā.

Iepriekšējā pasaules čempionātā 2011. gadā Latvijas florbolistes ieņēma 7. vietu. Labākais Latvijas sieviešu izlases sasniegums ir 2007. gadā iegūtā 4. vieta.