«VEF Rīga» otrajā pagarinājumā pārspēj BK «Ogre» basketbolistus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 5 mēnešiem.

Valsts vicečempioni "VEF Rīga" ceturtdien savā laukumā otrajā pagarinājumā ar 111:108 pārspēja BK "Ogre" basketbolistus Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas spēlē, kurā tikās kaimiņi turnīra tabulā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājiem 16 punktus nodrošināja Stīvs Zeks, kura rēķinā bija arī 12 izcīnītas atlēkušās bumbas, bet Mareks Mejeris pievienoja 15 punktus un savāca 17 bumbas pie groziem. Ogres komandā Jānis Pozņaks iekrāja 21 punktu, savukārt 20 punktu bija Edgara Lasenberga rēķinā.

Veiksmīgāk spēli sāka "VEF Rīga", bet otrajā ceturtdaļā iniciatīvu pārņēma BK "Ogre", kas četras minūtes pirms puslaika noslēguma panāca sešu punktu pārsvaru (38:32). Laukuma saimnieki gan atguva vadību un pārmaiņus vadībā bija abas komandas, līdz ogrēnieši ar atrāvienu pēdējā ceturkšņa vidū panāca 75:69. Arī šoreiz viesi pārsvaru nenoturēja un Rinalda Sirsniņa trīspunktu metiens septiņas sekundes pirms pamatlaika beigām ļāva BK "Ogre" panākt neizšķirtu (87:87).

Uzvarētāju neizdevās noteikt pirmajā pagarinājumā, savukārt otrajā papildlaikā BK "Ogre" pirmos punktus guva, kad pretinieki pēdējā minūtē jau bija priekšā ar 111:103.

Trešās vietas īpašniekiem "VEF Rīgai" ir 11 uzvaras 12 spēlēs, savukārt Ogres komandas rēķinā ir 10 panākumi un četras neveiksmes.

Vēl vienā ceturtdien aizvadītajā spēlē "Jēkabpils/SMScredit.lv" viesos ar 67:76 piekāpās "Parnu Sadam" basketbolistiem. Jēkabpils komandā ar 18 punktiem un izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām izcēlās Jurijs Aleksejevs.

Apvienotajā līgā Latviju pārstāv BK "Ventspils", “VEF Rīga”, BK “Jūrmala”, BK “Ogre”, “Latvijas Universitāte”, “Jēkabpils/SMScredit.lv”, BK “Liepāja” un “Valmiera Glass/ViA". Septiņi Igaunijas klubi ir "Kalev/Cramo", "Tartu Ulikool”, “Rapla”, “Parnu Sadam”, “Valga/Valka”, "Tal Tech" un “Kalev/TLU”.

Pamatturnīrā līdz 2019. gada 23. martam komandas izspēlēs divus apļus. Astoņas labākās komandas iekļūs izslēgšanas turnīrā, kas sāksies marta beigās. Savukārt 5. un 6. aprīlī notiks finālčetrinieka spēles.

Pēc apvienotās līgas sacensību noslēguma 10. aprīlī sāksies Latvijas čempionāta izslēgšanas turnīrs, kurā piedalīsies sešas labākās komandas pēc Latvijas–Igaunijas līgas pamatturnīra rezultātiem.