Porziņģim teju 30 punkti «Knicks» uzvarā; Bertāna «Spurs» zaudē par vienu punktu

Latviešu basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Ņujorkas „Knicks” svētdien viesos ar 100:96 pārspēja Dalasas „Mavericks”. Tikmēr citā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs Sanantonio „Spurs” ar Dāvi Bertānu ierindā izbraukumā zaudēja Portlendas „Trail Blazers”, liecina organizatoru informācija.

Porziņģis sameta 29 punktus, būdams rezultatīvākais spēlētājs. Tāpat viņam astoņas atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle un viens bloks.

Mājiniekiem rezultatīvākais bija Harrison Barnes, kurš atzīmējās ar 25 punktiem un septiņām bumbām zem groziem.

Jau no pirmajām sekundēm pārsvaru guva „Knicks”, kas pēc 12 spēlētām minūtēm bija vadībā ar astoņu punktu pārsvaru. Līdz puslaika pārtraukumam viesi atstatumu sadeldēja līdz četriem punktiem.  Trešajā ceturtdaļā „Knicks” atradās vadībā pat ar desmit punktu pārsvaru, tomēr pirms pēdējā nogriežņa tas atkal bija sarucis līdz četriem.  Arī pēdējās ceturtdaļas pirmajā pusē Ņujorkas komandas pārsvars sasniedza divciparu skaitli, tomēr neilgi pirms spēles beigām rezultāts tika izlīdzināts. Mača izskaņa labāk padevās viesiem, kas svinēja uzvaru.

Tikmēr Portlendā Bertāns sameta astoņus punktus, izcīnīja četras atlēkušās bumbas un atdeva tikpat rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākais Bertāna komandas biedrs bija Lemarkuss Oldridžs, kurš sameta 30 punktus un izcīnīja 14 bumbas zem groziem.

Spēles pirmo daļu labāk aizvadīja viesi, tomēr trešās ceturtdaļas izskaņā mājinieki bija panākuši „Spurs” komandu. Mača izskaņā komandas vairākkārt apmainījās vadības grožiem, beigās tos noturot mājiniekiem.

„Knicks” ar 19 uzvarām 40 spēlēs atrodas NBA Austrumu konferences desmitajā vietā. Savukārt "Spurs" ar 27 panākumiem 41 spēlē ir trešie labākie Rietumu konferencē.