Dāvis Bertāns dod savu ieguldījumu Sanantonio «Spurs» uzvarā pār «Celtics»

Uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē piektdien izcīnīja Dāvja Bertāna pārstāvētā Sanantonio "Spurs", kas mājās ar 105:102 uzveica Bostonas "Celtics", liecina NBA informācija. Dāvis uzvarētājiem guva septiņus punktus.

Dāvis Bertāns laukumā bija 21 minūti, bet grozam no spēles uzbruka ar pieticīgu precizitāti, trāpot vienu no septiņiem trīspunktu metieniem, vienu no diviem divpunktu metieniem, kā arī abus soda metienus. Latvietis bloķēja vienu metienu, savāca divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli.

Bertāns bija laukumā arī pēdējās ceturtdaļas sākumā, līdz tika nomainīts deviņas minūtes pirms beigu svilpes, kad "Spurs" bija minimālā vadībā (85:84).

"Spurs" 27 punktus nodrošināja Lamarkuss Oldridžs, kurš izcīnīja arī 10 atlēkušās bumbas. Bostonas klubu no sakāves neglāba arī Kairija Ērvinga 36 punkti.

Nākamo spēli "Spurs" basketbolisti aizvadīs sestdien Fīniksā pret "Suns", kur pirmo reizi sezonā laukumā varētu doties viens no Sanantonio kluba galvenajiem spēkiem Kavai Lenards.