Bertānam seši punkti; «Mavericks» Ziemassvētku mača otrajā puslaikā satriec «Lakers»

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) tradicionālajā Ziemassvētku dienas spēlē šogad tikās Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" un Losandželosas "Lakers". Pēc veiksmīgas trešās ceturtdaļas uzvaru ar 124:115 izcīnīja Dalasas komanda, liecina Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas, kopumā spēlējot 11 minūtes un 16 sekundes. Sev atvēlētajā laikā rūjienietis guva sešus punktus un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Viņš realizēja divus no pieciem trejačiem. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par sešiem punktiem mazāk, nekā "Lakers".

Dalasas komandā panākumu nokārtoja trīs spēlētāji, kas kopsummā guva 88 punktus. Rezultatīvākais bija Luka Dončičs, kurš guva 32 punktus, vēl 30 pievienoja Kristiāns Vuds, bet ar 26 punktiem atzīmējās Tims Hārdavejs juniors.

Tikmēr "Lakers" komandā rezultatīvākais ar 38 punktiem bija Lebrons Džeimss.

Panākumu "Mavericks" nodrošināja spēles trešajā ceturtdaļā, kuru viņi uzvarēja ar 51:21.

Dalasas komandai šis bija trešais panākums pēc kārtas. Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 18 uzvarām 34 spēlēs ir NBA Rietumu konferences astotajā vietā.

Nākamo spēli Bertāna vienība aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Ņujorkas "Knicks".