Bertānam 20 punkti minimālā zaudējumā; Kuruca «Rockets» pagarina neveiksmju sēriju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 2 mēnešiem.

Rezultatīvu spēli svētdien aizvadīja Dāvis Bertāns, kura pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" mača galotnē zaudēja Bostonas "Cletics" (110:111). Tikmēr Rodiona Kuruca Hjūstonas "Rockets" ar 84:133 piedzīvoja sagrāvi pret Memfisas "Grizzlies". Hjūstonas komandai šis bija 11 zaudējums pēc kārtas, liecina Nacionālās sasketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns 26 minūtēs (26:08) guva 20 punktus, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un atdeva divas rezultatīvas piespēles. Viņš realizēja piecus no deviņiem tālmetieniem un visus piecus soda metienus. Bertānam esot laukumā, Vašingtonas klubs sameta par desmit punktiem vairāk nekā "Celtics".

Bertāna spēles spilgtākie momenti

Vašingtonas rindās ar 46 punktiem izcēlās Bredlijs Bīls, bet vēl 24 pievienoja Rasels Vestbruks.

Savukārt "Celtics" sastāvā ar 31 punktu atzīmējās Džeisons Tatums.

Pirmo reizi vadībā "Wizards" komanda izvirzījās vien pēdējā ceturtdaļā, turklāt pāris minūtes pirms mača beigām viņu pārsvars sasniedza pat astoņus punktus. Tomēr pēdējie uzbrukumi galvaspilsētas klubam nesekmējās, nepilnas piecas sekundes pirms laika beigām "Celtics" atgūstot vadību. Pēdējās sekundēs Bīls tika pie sarežģīta metiena, taču bumba cauri tīkliņam nekrita.

Savukārt citā spēlē Kurucs spēlēja astoņas minūtes un 33 sekundes, kuru laikā izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu pretinieku bumbu un bloķēja vienu metienu. Kurucs pie punktiem netika, jo abi viņa metieni bija nesekmīgi. Kamēr viņš bija laukumā, "Rockets" deficīts pieauga par pieciem punktiem.

Sezonas kopvērtējumā "Wizards" ar 13 uzvarām 32 spēlēs ir 12. vietā NBA Austrumu konferencē. Savukārt "Rockets" ar 11 uzvarām 32 mačos ir priekšpēdējā 14. vietā NBA Rietumu konferencē.

Otrdien Bertāna "Wizards" spēlēs pret "Grizzlies", nākamajā spēlē "Rockets" cīnīsies pret Kuruca bijušo klubu – Bruklinas "Nets".