Basketbolists Bertāns negūst punktus «Mavericks» uzvarā pār spēcīgo «Warriors»

Otro spēli pēc kārtas latviešu basketbolists Dāvis Bertāns palika bez punktiem, taču viņa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" ar 122:113 pieveica kopvērtējumā priekšā esošo Goldensteitas "Warriors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns laukumā devās pēc maiņas un uz parketa pavadīja desmit minūtes 35 sekundes. Rūjieniets šajā laikā punktus neguva, bet bet izcīnīja divas atlēkušās bumbas. Viņš veica divus tālmetienus, kas abi bija nesekmīgi. Bertānam esot laukumā, "Mavericks" guva par diviem punktiem mazāk nekā pretinieki.

Rezultatīvākais Dalasas komandā bija Luka Dončičs, kurš guva 41 punktu, izcīnīja desmit atlēkušās bumbas un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles.

Džordans Pūls guva 23 punktus "Warriors" labā.

Visas spēles gaitā Goldensteitas komanda ne mirkli neatradās vadībā, lai gan ceturtās ceturtdaļas vidū viņi prata rezultātu izlīdzināt.

Dalasas komanda uzvarējusi pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas. Tāpat komanda guvusi deviņus panākumus pēdējos 11 mačos.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 38 uzvarām 63 spēlēs ir piektajā vietā NBA Rietumu konferencē.