Basketbolista Bertāna «Mavericks» pēdējā ceturtdaļā atspēlē varenu deficītu un uzvar «Warriors»

Latviešu basketbolista Dāvja Bertāna pārstāvētā Dalasas "Mavericks" svētdien teju visu spēli atradās iedzinējos, taču pēdējā mirklī spēja atspēlēt ievērojamu deficītu un ar 107:101 pārspēt Goldensteitas "Warriors", liecina Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) informācija.

Bertāns spēlēja 21 minūti (21:03), kuru laikā guva septiņus punktus, izcīnīja trīs atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu. Rūjienietis trāpīja divus no sešiem trejačiem un vienīgo sodiņu. Viņam esot laukumā, "Mavericks" guva par 15 punktiem vairāk nekā pretinieki. Tas bija otrs labākais rādītājs komandā.

Rezultatīvākais Dalasas komandā bija slovēnis Luka Dončičs ar 34 punktiem.

Tikmēr "Warriors" rindās Stefans Karijs guva 27 punktus.

Vēl ceturtās ceturtdaļas pirmajā daļā "Warriors" pārsvars pieauga līdz pat 18 punktiem, taču "Mavericks" prata atspēlēties un vien pāris minūtes pirms pamatlaika beigām pirmo reizi izvirzīties vadībā. Kopumā pēdējo ceturtdaļu "Mavericks" uzvarēja ar 33:13.

Dalasas komandai šī bija trešā uzvarā pēdējās četrās spēlēs, "Mavericks" guvuši panākumus septiņās no pēdējām deviņām spēlēm.

Sezonas kopvērtējumā "Mavericks" ar 36 uzvarām un 25 zaudējumiem ir piektajā vietā NBA Rietumu konferencē.