Bertānam pieci punkti «Thunder» zaudējumā «76ers» basketbolistiem NBA spēlē

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns sestdien guva piecus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, viņa pārstāvētajai Oklahomasitijas "Thunder" piedzīvojot zaudējumu.

"Thunder" mājās ar rezultātu 123:127 atzina Filadelfijas "76ers" pārākumu un pārtrauca sešu uzvaru sēriju.

Oklahomasitijas "Thunder" - Filadelfijas "76ers" spēles epizodes

Bertāns laukumā bija otrajā puslaikā, lielākoties ceturtajā ceturtdaļā. Deviņu minūšu un 50 sekunžu laikā latvietis realizēja vienu no diviem tālmetieniem, divus no trīs soda metieniem un netrāpīja vienīgo divpunktu metienu.