Bertānam neliels spēles laiks un precīzs tālmetiens «Thunder» ceturtajā uzvarā pēc kārtas

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piecās nospēlētajās minūtēs realizēja vienu tālmetienu, viņa pārstāvētajai Oklahomasitijas "Thunder" svinot ceturto uzvaru pēc kārtas. "Thunder" viesos ar rezultātu 140:114 pārspēja latvieša savulaik pārstāvēto Sanantonio "Spurs".

Bertānam tika atvēlētas piecas minūtes un divas sekundes, no tām teju viss spēles laiks mača nogalē. Rūjienietis realizēja savu vienīgo tālmetienu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu un iekrāja negatīvu +/- rādītāju (-4).

Viesiem Šejs Gildžess-Aleksandrs izcēlās ar 32 punktiem, desmit rezultatīvām piespēlēm un sešām atlēkušajām bumbām, rezervists Ārons Viginss guva 22 punktus, bet Čets Holmgres pievienoja 17 punktus, deviņas atlēkušās bumbas un trīs bloķētus metienus.

Sanantonio "Spurs" - Oklahomasitijas "Thunder" spēles epizodes

"Spurs" komandā pērnā gada drafta pirmajam numuram Viktoram Vembanjamam bija 24 punkti, 12 bumbas zem groziem un četri bloķēti metieni, bet Devins Vasels guva 21 punktu un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles.

"Thunder" ar 31 uzvaru 44 spēlēs ir Rietumu konferences līdere, turpretī "Spurs" ar bilanci 8-36 ir pēdējā, 15. pozīcijā šajā konferencē.

Oklahomasitijas basketbolisti nākamajā spēlē piektdien viesosies pie Ņūorleānas "Pelicans".