Porziņģim 14 punkti «Celtics» septītajā uzvarā pēc kārtas, panākums NBA spēlē arī Bertānam

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta mačā guva 14 punktus, palīdzot Bostonas "Celtics" viesos pieveikt Čikāgas "Bulls" vienību. Uzvaru izcīnīja arī Šarlotas "Hornets", kam mačā pret Jūtas "Jazz" 9 punktus iekrāja Dāvis Bertāns.

"Celtics" izbraukumā bija pārāki ar 129:112 un tikta pie septītās uzvaras pēc kārtas.

Porziņģis laukumā pavadīja 29 minūtes 40 sekundes, kuru laikā realizēja divus no deviņiem tālmetieniem, trīs no septiņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus. Viņa kontā bija arī četras atlēkušās bumbas, viena rezultatīva piespēle, viena pārtverta bumba, trīs bloķēti metieni, viena kļūda, četras personīgās piezīmes un +/- rādītājs +13.

"Celtics" rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Deriks Vaits, 25 punktus pievienoja Džeisons Teitams, bet 21 punkts Džeilena Brauna kontā. Savukārt "Bulls" komandā 22+14 sakrāja Nikola Vučevičs, bet 20 punktus guva Kobijs Vaits.

Čikāgas "Bulls" - Bostonas "Celtics" spēles epizodes

"Celtics" ar 44 uzvarām 56 spēlēs ieņem pirmo vietu Austrumu konferencē un visā līgā. Nākamo maču bostonieši aizvadīs sestdien, kad viesos tiksies ar Ņujorkas "Knicks" vienību.

Savukārt "Hornets" panākums ar 115:107 spēlē Jūtā bija komandai ceturtā uzvara pēc kārtas.

Bertāns spēlēja sešarpus minūtes (6:27) un trāpīja visus trīs trīspunktu metienus, bet pēdējā ceturtdaļā guva ceļgala savainojumu. Cik trauma ir nopietna, uzreiz nebija zināms.

Mails Bridžess uzvarētājiem iekrāja 26 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas, bet "Jazz" sastāvā ar 21 punktu izcēlās Lauri Markanens.

Jūtas "Jazz" - Šarlotas "Hornets" spēles epizodes

"Hornets" basketbolisti ar 14 uzvarām 55 spēlēs ieņem 13. vietu Austrumu konferencē un nākamo maču aizvadīs jau piektdien viesos pret Goldensteitas "Warriors".